Adres:
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB
ul. Szpitalna 8 17-300 Siemiatycze
Tel: 85 655 22 00 wew. 340 

Alab Laboratoria LOGO

Laboratorium czynne jest całą dobę.

Kierownik Laboratorium: 
p.o. Urszula Żabicka
Telefon kom.: 508 981 235
Telefon laboratorium: 85 655 22 00 wew. 340  

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Siemiatycze zlokalizowane jest na II piętrze  
Posiadamy trzy Punkty Pobrań:
– Parter Szpitala czynny od 07:00 do 10:00 od poniedziałku do piątku
– II piętro czynny całodobowe  
– Plac Jana Pawła II 31, 17-300 Siemiatycze, czynny od 07:00 do 13:00, od poniedziałku do piątku

Laboratorium oferuje pełen zakres badań laboratoryjnych bezpłatnie (zgodnie z wymogami NFZ) i odpłatnie (zgodnie z cennikiem badań diagnostycznych).   Dla pacjentów dostępna jest wygodna aplikacja do pobierania wyników online ze strony www.alablaboratoria.pl  

Badania wykonywane są na sprzęcie i odczynnikach renomowanych firm diagnostycznych. Pobrane próbki materiału trafiają niezwłocznie do laboratorium, gdzie poddawane są analizie. Wyniki większości badań diagnostycznych dostępne są tego samego dnia.   Oferta ALAB Laboratoria to ponad 2500 badań, wśród których wykonywane są:

  • Badania podstawowe w zakresie hematologii, koagulologii, analityki ogólnej z parazytologią, biochemii klinicznej, serologii grupy krwi, mikrobiologii z mykologią, diagnostyki prątka gruźlicy.
  • Badania specjalistyczne w zakresie rozszerzonym immunochemii, autoimminologii, białek specyficznych, diagnostyki zakażeń i analiz hormonalnych, markerów nowotworowych, patomorfologii i cytologiioraz genetyki molekularnej zakażeń i leczenia bezpłodności

W laboratorium zatrudniona jest wykwalifikowana kadra (diagności laboratoryjni i technicy analityki medycznej), która oferuje pacjentowi doradztwo, wsparcie merytoryczne i pomoc.

Informacje dla pacjenta www.alablaboratoria.pl