12 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki – święto osób, które każdego dnia z ogromnym zaangażowaniem, empatią i profesjonalizmem opiekują się pacjentami.
Z tej okazji Dyrektor SP ZOZ w Siemiatyczach Andrzej Szewczuk składa wszystkim Paniom Pielęgniarkom oraz Panom Pielęgniarzom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy, pomyślności oraz nieustającej siły w realizacji tak odpowiedzialnej i niezwykle potrzebnej misji.
Dziękujemy za codzienny trud, troskę o pacjentów oraz serce wkładane w wykonywanie zawodu.

